Zasady użytkowania

Zasady użytkowania

Szablony

1. Posiadanie

Pobranie lub zakup produktu ze strony szablon4u.pl nie oznacza przeniesienia praw autorskich na osobę, która go pobrała lub zakupiła. Prawa autorskie pozostają bez zmian nawet po modyfikacji produktu. Nasze produkty są dostarczane bez jakiejkolwiek gwarancji, wyraźnej lub dorozumianej. Szablon4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, w tym między innymi, bezpośrednie, pośrednie, specjalne, przypadkowe lub wynikowe lub inne straty wynikające z używania lub niemożności korzystania z naszych produktów.

2. Modyfikacje

Jesteś upoważniony do wykonania wszelkich niezbędnych modyfikacji  naszych produktów w celu dopasowania ich do własnych potrzeb. Jednak zabronione jest rozpowszechnianie zmodyfikowanych plików na zasadzie licencji GPL lub w jakikolwiek inny sposób. Nie możesz zmieniać lub usuwać informacji o autorze w nagłówkach plików czy opisie plików xml. Natomiast masz prawo zmienić lub usunąć link odsyłający który umieszczony jest w stopce strony. Niniejsze postanowienia nie zezwalają na korzystanie z naszych znaków towarowych. Przenoszenie na inne platformy i systemy zarządzania treścią, jak i redystrybucji GPL lub w inny sposób jest surowo zabronione.

3. Nieautoryzowane używanie produktu

Nie możesz umieszczać żadnego z naszych produktów, zmodyfikowanych lub nie, na płytach CD, dyskietkach, DVD, stronach internetowych lub innych nośnikach w celu redystrybucji lub odsprzedaży, bez uprzedniej pisemnej zgody z naszej strony. Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek wymagania, które nie są objęte tymi warunkami.

4. Aktualizacje

Wszystkie szablony są przygotowywane dla konkretnej wersji Joomla. Nie gwarantujemy, że szablon będzie kompatybilny ze starszymi wersjami tego samego oprogramowania.

5. Zwrot pieniędzy

Oferujemy niematerialne produkty z tego względu nie zwracamy środków po zapłacie za produkt. Prosimy o zrozumienie i akceptację tych postanowień przed rozpoczęciem zakupów. Płatności można dokonać tylko poprzez system płatności sms-owych ATOM.SMS. Natomiast jeśli zakupiony produkt jest uszkodzony, skontaktuj się z nami (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), postaramy się dostarczyć produkt pozbawiony uszkodzeń.

6. Wsparcie

Szablony są dostarczane "tak jak jest" , bez gwarancji, że będą współpracowały ze wszystkimi innymi rozszerzeniami. Ponadto, oferujemy bezpłatne wsparcie za pomocą poczty elektronicznej, a także oferujemy odpłatne usługi: personalizacji szablonu.

7. Inne szablony

Szablony innych twórców możliwe do pobrania z naszej strony są oferowane za zgodą i wiedzą ich twórców – np. szablony Joomla-Monster.

 

Serwery

  1. Prezentowane na stronie serwery są własnością biznes-host.pl, są sprzedawane oraz obsługiwane są przez biznes-host.pl
  2. Po zapoznaniu się z ofertą serwerów, oraz po wybraniu odpowiedniego dla siebie serwera należy zgłosić nam chęć zakupu, a my prześlemy Państwu kod rabatowy upoważniający do 25% rabartu na wybrany serwer.
  3. Po otrzymaniu od nas kodu rabatowego należy dokonać zakupu serwera na stronie biznes-host.pl, podając otrzymany kod rabatowy w trakcie procesu zakupu.

 

Polecamy

This website is protected by RSFirewall!, the firewall solution for Joomla!